E-Juice With Different Flavor Drops

E-Juice With Different Flavor Drops

Najnowsze opracowanie w papierosach jest Papierosy elektroniczne (e-cig). E-papieros to nic innego urządzenia elektronicznego papierosa, który ma niewielkie ilości nikotyny. E-papieros jest podobna do tradycyjnego palenia. Ma te same spojrzenia i smakuje jak papierosa lub cygara. W tym elektronicznym papierosie, użytkownik aktywuje przełącznik, który może rozgrzać płyn nikotyny. Ten płyn zamienia się w pary, które użytkownik może wdychać.
Prawie 4000 szkodliwych substancji chemicznych obecnych w tradycyjnych papierosów. Aby wymienić tylko kilka, amoniak, formaldehyd, aceton, smołę, tlenku węgla i arsen. Ale w przypadku e-cig, można uzyskać taką samą satysfakcję, bez żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Powietrze nie jest zanieczyszczona w tej formie cygara. Ponadto, jest on wolny od popiołu, niedopałków, oparów, dymu, który oznacza, że ​​jest przyjazny dla środowiska.
Tradycyjne palenie nie jest dozwolone w różnych miejscach publicznych i prywatnych. Ale w przypadku e-cygar, osoba może palić wszędzie. Obecne przepisy nie zabraniają wykorzystania tego urządzenia elektronicznego w miejscach publicznych lub prywatnych.
Wiele osób ma ochotę na tytoń w regularnych odstępach czasu, e-cygaro jest uważana za najlepszą alternatywą. Ponieważ e-cygaro ma żadnych skutków ubocznych, ludzie, którzy mają pragnienie tytoniu może próbować ten jeden.
Jeszcze jedna zaleta e-papieros to można dodać różne smaki w niej w formie e-soku. Słyszeliśmy różne rodzaje smaków e-Juice, które można podziwiać z e-cygara. E-sok zyskuje na znaczeniu w całym Internecie.
Wiele osób wciąż nie wie, co e-sok. E sok jest płyn, który jest używany do ponownego napełnienia pojemników z ecig. Prawie 30-60 ml e-cieczy jest wymagany w każdym miesiącu. To zależy od osobistych przyzwyczajeń. Jeśli palisz od czasu do czasu, to będzie trwało dłużej. Jeśli korzystasz z e-papierosów non stop to być może trzeba więcej.
E-sok jest dostępny w różnych smakach, od smaków tytoniowych owoców i cukierków. Trzeba po prostu dodać kilka kropli ulubionego aromatu w tym urządzeniu elektronicznym i cieszyć się nim. Zaledwie kilka kropel w cyfrowej papierosa i jesteś na najlepszej drodze do smaku ziemi.
Niektóre krople e-soki smakowe są Amaretto, Banana, Banana Split, Blueberry, karmel, czekolada Fudge Brownie, Czekolada Malina, Cynamon Danish Swirl, orzechy kokosowe, ziarna kawy, Cola, Cool mięta, okruchy ciasta, Double Chocolate Egg Nog , francuska wanilia, francuskie tosty, itp
Karmel: Wystarczy dodać kilka kropel aromatu karmelowego w glikol propylenowy lub gliceryna roślinnego w celu zwiększenia własnych niestandardowych mieszane e-sok

Banana. To może być niemal całodniowy smak Vape. W roślinnego gliceryny (VG) bazę kropli smakowych

cool mint.. Ten zapach ma ładny mentol smak, ale trochę za mocne, aby korzystać sam

dodając kilka kropli E- smak soku w urządzeniu elektronicznym można mieć wspaniałe doświadczenie.

Komentarze

  1. I believe smok tfv12 prince tank is one powerful e cigs, that produces more vapor than you'll ever need. On the other hand, it is quite a simple product as well, really easy to use. To sum it up, smoant rabox mini mod works great and lasts for a long time. Definitely our #1 pick electronic cigarette and we vape it all the time.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty